homepage homepage programs

Calendar

More Filters
Sunday
Monday
Tuesday
Wednesday
Thursday
Friday
Saturday
26
27
28
29
30
1
9:30AM
HIIT
4:30PM
Super Soccer Stars Shine Program
2
3
10:00AM
Basketball KG -2nd Grade
10:30AM
Art: The Coolest Craft Class Ever Grades 2 + 3
10:30AM
Dance with Marie Betesh KG + 1
view all events
4
8:30AM
Cardio Boxing!
9:30AM
Barre HIIT
10:00AM
Blooming Bébé
view all events
5
8:30AM
Fit & Lit
9:30AM
Vinyasa Yoga
10:00AM
Me & My Bean by YogiBeans
view all events
6
9:00AM
Mindful Meditation- ZOOM OR LIVE!!!
9:45AM
Little Athletes
10:45AM
Juliette and Ella's Playdate
view all events
7
8:30AM
Shadow Boxing
10:00AM
Little Notes
11:00AM
Little Notes
view all events
8
10:15AM
Shir Fun
11:15AM
Shir Fun
11:30AM
My First Shabbat!
view all events
9
10
10:00AM
Basketball KG -2nd Grade
10:30AM
Art: The Coolest Craft Class Ever Grades 2 + 3
10:30AM
Dance with Marie Betesh KG + 1
view all events
11
9:30AM
Barre HIIT
10:00AM
Blooming Bébé
10:45AM
Toddler Art with Ella
view all events
12
8:30AM
Fit & Lit
10:00AM
Me & My Bean by YogiBeans
12:00PM
Little Maestros!
view all events
13
9:45AM
Little Athletes
10:45AM
Juliette and Ella's Playdate
11:45AM
Juliette and Ela's Playdate!
view all events
14
8:30AM
Shadow Boxing
8:30AM
Women's Basketball Clinic
10:00AM
Little Notes
view all events
15
10:15AM
Shir Fun
11:15AM
Shir Fun
11:30AM
My First Shabbat!
view all events
16
17
10:00AM
Basketball KG -2nd Grade
10:30AM
Art: The Coolest Craft Class Ever Grades 2 + 3
10:30AM
Dance with Marie Betesh KG + 1
view all events
18
10:00AM
Blooming Bébé
10:45AM
Toddler Art with Ella
11:00AM
Blooming Bébé
view all events
19
8:30AM
HIIT
10:00AM
Me & My Bean by YogiBeans
12:00PM
Little Maestros!
view all events
20
9:45AM
Little Athletes
10:45AM
Juliette and Ella's Playdate
11:45AM
Juliette and Ela's Playdate!
view all events
21
8:30AM
Shadow Boxing
8:30AM
Women Basketball Clinic
10:00AM
Little Notes
view all events
22
8:30AM
Mat Pilates
10:15AM
Shir Fun
11:15AM
Shir Fun
view all events
23
24
10:00AM
Basketball KG -2nd Grade
10:30AM
Art: The Coolest Craft Class Ever Grades 2 + 3
10:30AM
Dance with Marie Betesh KG + 1
view all events
25
10:00AM
Blooming Bébé
10:45AM
Toddler Art with Ella
10:45AM
Fit & Lit
view all events
26
8:30AM
HIIT
10:00AM
Me & My Bean by YogiBeans
12:00PM
Little Maestros!
view all events
27
9:45AM
Little Athletes
10:45AM
Juliette and Ella's Playdate
11:45AM
Juliette and Ela's Playdate!
view all events
28
8:30AM
Shadow Boxing
10:00AM
Little Notes
11:00AM
Little Notes
view all events
29
9:30AM
Basketball Clinic Pre K- KG
10:15AM
Shir Fun
10:30AM
Basketball Clinic Grades 1 & 2
view all events
30
31
10:00AM
Basketball KG -2nd Grade
10:30AM
Art: The Coolest Craft Class Ever Grades 2 + 3
10:30AM
Dance with Marie Betesh KG + 1
view all events
1
2
3
4
5
6